Izaberite stranicu

Предлог о расподели средстава поводом конкурса за суфинансирање пројеката производње медијских садржаја из области јавног информисања на територији општине Тител у 2022. години

Стручна комисија за оцену пројеката поднетих на конкурс за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у области јавног информисања на територији општине Тител за 2022. годину, коју су чинили Биљана Селаковић (председник), Владимир Павловић (заменик председника) и Душанка Новаковић саставила је Предлог о расподели средстава по конкурсу за суфинансирање пројеката производње медијских садржаја из области јавног информисања на територији општине Тител у 2022 години.

Решење о именовању стручне комисије можете погледати овде.

Предлог о расподели средстава по конкурсу за суфинансирање пројеката производње медијских садржаја из области јавног информисања на територији општине Тител у 2022. години можете преузети овде.