Општинско веће општине Тител расписало је Конкурс за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја из области jавног информисања на територији општине Тител у 2019. години.
Пријаве на конкурс подносе се у року од 20 дана од дана обjављивања Конкурса у дневном листу „Дневник“: од 05.04.2019. године до 25.04.2019. године.
Додатне информациjе можете добити радним данима од 10.00 до 12.00 часова на бројеве телефоне: 021/2960-186 и 021/2960-165.
Текст Конкурса за суфинансирање проjеката производње медијских садржаја из области jавног информисања на територији општине Тител у 2019. години можете преузети овде.
Потребне обрасце можете преузети овде.
Решење о именовању чланова стручне комисије за оцену пројеката поднетих на конкурс за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у области јавног информисања на територији општине Тител за 2019. годину можете погледати овде.
Предлог о расподели средстава по конкурсу за суфинансирање пројеката производње медијских садржаја из области јавног информисања на територији општине Тител у 2019. години са образложењем можете погледати овде.
Решење о расподели средстава за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у области јавног информисања на територији општине Тител за 2019. годину можете преузети овде.
Обавештење у вези са Конкурсом за суфинансирање пројеката за остваривање јавног интереса у области јавног информисања на територији општине Тител у 2019. години можете погледати овде.