Волонтери Удружења „Пријатељи Титела“ обишли породице својих чланова

Волонтери Удружења за церебралну и дечију парализу „Пријатељи Титела“ из Титела, којe на локалном нивоу обухвата и децу са сметњама у развоју и говорно-језичким манама, као и децу којима је потребна додатна подршка логопеда и дефектолога, пред новогодишње и божићне празнике, обишли су породице у Тителу, Локу, Вилову, Гардиновцима и Мошорину.

Том приликом, волонтери су са члановима породица разменили мишљења о досадашњим постигнутим резултатима током радно-окупационих радионица, реализацији пројеката, као и о неопходним додатним подршкама у наставним и ваннаставним активностима. Такође, волонтери су забележили и приоритете потреба чланова удружења у 2022. години.

Приликом посете волонтери су својим члановима уручили пригодне поклоне и слаткише донатора АДРЕ и Општине Тител, који њима веома много значе и којима се радују, уз обећање да ће и наредне године мислити на њих.