Општина Тител донирала школски прибор за малишане у Предшколској установи "Плави чуперак"

Заменик председника општине Тител Богољуб Марковић посетио је данас Предшколску установу „Плави чуперак“ у Тителу и том приликом директорици ове установе Јованки Андрић уручио прибор који ће малишани користити у свакодневној настави са својим васпитачима.
Уручени пакети темпера, фломастера, маркера, папира за цртање, бојица, колаж папира и осталих материјала ће бити распоређени по вртићима у свим насељеним местима општине Тител.
Директорица ПУ „Плави чуперак“ се Марковићу и представницима локалне самоуправе захвалила на посети и поклоњеним материјалима, а након преузимања материјала уследио је састанак на ком су присутни разговарали о функционисању предшколске установе и њеном даљем развоју.
DSC 0029 min
DSC 0035 min