На делу територије општине Тител проглашена ванредна ситуација

Данас, 24. јуна 2019. године, проглашена је ванредна ситуација на делу територије општине Тител, у насељеном месту Тител.
Ванредна ситуација је проглашена због плављења објеката бујичним водама са падина Тителског брега и олујног невремена.
Одлуку о проглашењу ванредне ситуације на делу територије општине Тител можете преузети овде.
Обавештавају се грађани насељеног места Тител да штету насталу услед плављења објеката бујичним водама и олујног невремена могу да пријаве у згради општине Тител, канцеларија бр. 6, сваког радног дана од 7.00 до 15.00 часова.

Последње вести

Честитка председника општине Тител поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника

Коначне ранг листе за доделу стипендија студентима са територије општине Тител за школску 2020/2021 годину

2019-10-14T08:11:02+01:00