Одлука о расподели средстава удружењима грађана

Данас, 10. септембра 2018. године, на основу члана 14. Правилника о расподели средстава за финансирање програма удружења грађана из буџета општине Тител („Службени лист општине Тител“ број 1/2015), Комисија за спровођење конкурса – расподела средстава за финансирање програма удружења грађана, цркви и верских заједница из буџета општине Тител утврдила је предлог, а председник општине донео је Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана регистрованих на територији општине Тител – други круг.

Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана регистрованих на територији општине Тител – други круг можете погледати овде.

Oбjaвљивaњeм oвe oдлукe смaтрa сe дa су учeсници у пoступку дoдeљивaњa срeдстaвa oбaвeштeни.

Последње вести

Честитка председника општине Тител поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника

Коначне ранг листе за доделу стипендија студентима са територије општине Тител за школску 2020/2021 годину

2019-10-12T05:23:37+01:00