Настављено представљање брошуре аутора Драгана Колака у Шајкашу и Мошорину

У четвртак, 18. октобра 2018. године, у Шајкашу и Мошорину, настављено је представљање брошуре „1918. Општина Тител 2018.“ аутора Драгана Колака.
У Шајкашу, аутор Драган Колак представио је брошуру ученицима 7. и 8. разреда Основне школе „Исидора Секулић“, као и њиховим наставницима.
Након тога, уследило је представљање брошуре у Мошорину, у просторијама месне заједнице. Представљању брошуре присуствовали су између осталих, чланови Савета Месне заједнице Мошорин, свештеник Бошко Маринков, као и чланови Удружења шајкаша, њихових потомака и поштовалаца „Вожд Ђорђе Стратимировић“.

Последње вести

Честитка председника општине Тител поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника

Коначне ранг листе за доделу стипендија студентима са територије општине Тител за школску 2020/2021 годину

2019-10-11T14:05:36+01:00