Саопштење бродарству бр. 5/18

Шеф Лучке капетаније Тител, Ивица Бутирић, упутио је саопштење бродарству бр. 5/18.
Обавештавају се заповедници и старешине малих пловних објеката, чамаца и плутајућих објеката да, с обзиром на наступајући зимски период 2018/2019 и могућу појаву леда, ледохода и ледостаја, благовремено, а најкасније до 15.12.2018. године, у интересу безбедности унутрашње пловидбе, спречавања угрожавања људских живота, животне средине и материјалних добара, извуку на обалу или уклоне своја мала пловила, чамце, плутајуће објекте, као и друге пловне објекте са пловног пута у за то одређене зимовнике и зимска склоништа, с обзиром на последице које могу проистећи услед уклањања пловидбених ознака са пловног пута и појаве леда, ледостаја и ледохода.

Последње вести

Честитка председника општине Тител поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника

Коначне ранг листе за доделу стипендија студентима са територије општине Тител за школску 2020/2021 годину

2019-10-03T12:25:52+01:00