Активности ПУ Плави чуперак током новембра месеца

Током месеца новембра, Предшколска установа „Плави чуперак“ реализовала је бројне активности.
ПУ „Плави чуперак“ учествовала је на II међународној научно-стручној конференцији у Сремској Митровици на тему „Иницијално образовање и стручно усавршавање васпитача-партнерство у грађењу квалитета“.
Директор предшколске установе, Јованка Андрић и стручни сарадник, Ана Бешењи, представиле су свој рад под називом: „Предшколска установа као иницијатор интерсекторске сарадње у стварању подршке деци и ученицима у процесу транзиције кроз образовање“.
Потом, васпитач, Јелена Кодру, директор предшколске установе, Јованка Андрић и стручни сарадник, Ана Бешењи, представиле су рад под називом: „Који је мој пут до куће“-родитељи и деца као иницијатори у планирању и реализацији васпитно-образовног рада.
Оба рада објављена су у Зборнику радова и преведена на енглески језик.
На тај начин представљена је општина Тител као покретач васпитно-образовних процеса.
Поред поменутих активности, у предшколској установи, у новембру, почела је обука за реализацију нових основа предшколског васпитања и образовања-Године узлета.
Одржано је и стручно усавршавање васпитача на тему даровитост са предавачем професорком Мирјаном Николић.
Затим, на Светски дан детета, одржана је манифестација за све малишане „Мој фењерчић“.

Последње вести

Честитка председника општине Тител поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника

Коначне ранг листе за доделу стипендија студентима са територије општине Тител за школску 2020/2021 годину

2019-10-03T11:30:56+01:00