Izaberite stranicu

Извештај о посети инспектора насељеном месту Лок

Дана 18.05.2021. године инспектори Одељења за инспекцијске послове извршили су надзор у насељеном месту Лок и притом обишли све улице, како би пописали све примећене неправилности.

Посматране су и анализиране неправилности везане за куће склоне паду, извођење радова без грађевинске дозволе, заузеће јавне површине пољопривредном механизацијом и грађевинским материјалом, као и велики број неуређених јавних површина.

У наредном периоду биће достављена обавештења о мерама које је потребно спровести како би се те неправилности исправиле.

Након обиласка терена, мештанима насељеног места Лок омогућен је пријем у месној канцеларији, како би се сагледали проблеми и дале сугестијe и предлози грађана.

Обиласци осталих места општине Тител биће настављени у наредном периоду и инспектори Општинске управе Тител ће сваке недеље обилазити друго насељено место општине.