Pokrajinsko takmičenje „Testenijada i valјušci“ :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

17. Sep 2018.

Pokrajinsko takmičenje „Testenijada i valјušci“

U subotu, 22. septembra 2018. godine, u dvorištu i prostorijama OŠ „Svetozar Miletić“, ulica Miloša Crnjanskog br. 3, u Titelu, održaće se 6. po redu Pokrajinsko takmičenje u spravlјanju starih tradicionalnih vojvođanskih jela – radionica osoba sa invaliditetom, pod nazivom „Testenijada i valјušci“.

Pokrajinsko takmičenje će se održati u organizaciji Udruženja za cerebralnu i dečiju paralizu „Prijatelјi Titela“ iz Titela, a uz podršku Saveza za C.D.P. Vojvodine i lokalne samouprave Titel, prema programskoj aktivnosti Saveza i kalendaru manifestacija na teritoriji opštine Titel za septembar mesec.

Raspored takmičenja:
  1. Okuplјanje i prijava takmičara do 9:30 časova. Takmičarski deo i proglašavanje pobednika od 10:30 do 13:00 časova,
  2. Ručak i druženje uz muziku od 13:00 časova.

Svako društvo može na takmičenje da pošalјe ukupno 5 učesnika koji su obavezni da učestvuju u takmičenju.

Broj učesnika javiti najkasnije do 20. septembra 2018. godine i obavezno potreban materijal za pečenje ili kuvanje zbog ograničenih sredstava.

Donatorstvom Pekare „Složna braća“, kao i do sada, biće spremlјeno gotovo ukiselo testo za štrudle i ostale đakonije.

Troškove prevoza iz mesta organizacija C.D.P. Novog Sada, Zrenjanina, Pančeva, Kikinde, Kule, Sombora, Apatina, Sremske Mitrovice, Subotice i Kovina, pokriva Savez za C.D.P. Vojvodine.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na brojeve telefona 063/8635417 (Nada Vlaški) i 064/4855945 (Očaj Đorđe) ili putem imejla prijateljititela@gmail.com.

17. Sep 2018.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar