Otvorena Kancelarija za pružanje informacija o upisu imovine u BiH :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

29. Jun 2018.

Otvorena Kancelarija za pružanje informacija o upisu imovine u BiH

Fond za pružanje pomoći izbeglim, prognanim i raselјenim licima AP Vojvodine otvorio je Kancelariju za pružanje informacija o upisu imovine u BiH.

Naime, u Bosni i Hercegovini je u toku sprovođenje projekta sređivanja katastra i zemlјišnih knjiga koji finansira Svetska banka. Svaka opština povremeno raspisuje javni poziv za određene katastarske opštine u kome poziva vlasnike nekretnina da u roku od 60 dana prijave i upišu svoju imovinu.

Pomenuta Kancelarija osnovana je upravo sa cilјem informisanja i obaveštavanja građana o ovom procesu, budući da na teritoriji AP Vojvodine živi veliki broj onih koji poseduju imovinu u BiH. Ovaj projekat je podržan od strane Pokrajinske vlade i Grada Novog Sada.

Kancelarija se nalazi u ulici Kralјa Aleksandra br. 14 u Novom Sadu, a radno vreme je svakim radnim danom od 7.30 do 15.30 časova (rad sa strankama je od 10.00 do 14.00 časova). Kontakt telefon je 021/382-1157. Imejl adresa glasi: infobih@fondirpvojvodine.rs.

29. Jun 2018.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar