Dokazivanje prava prečeg zakupa polјoprivrednog zemlјišta u državnoj svojini :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

INFO >> Konkursi >>
29. Jun 2018.

Dokazivanje prava prečeg zakupa polјoprivrednog zemlјišta u državnoj svojini

Danas, 29. juna 2018. godine, predsednik opštine Titel raspisao je Javni poziv za dokazivanje prava prečeg zakupa polјoprivrednog zemlјišta u državnoj svojini na teritoriji opštine Titel za 2019. godinu.

Predsednik opštine Titel raspisao je javni poziv svim fizičkim i pravnim licima, kojim obaveštava vlasnike sistema za navodnjavanje, odvodnjavanje, ribnjaka, polјoprivrednog objekta, staklenika, plastenika i višegodišnjih zasada (voćnjaka i vinograda koji su u rodu) na polјoprivrednom zemlјištu u državnoj svojini i koji su upisani u Registar polјoprivrednih gazdinstava i nalaze se u aktivnom statusu najmanje tri godine i vlasnike domaćih životinja, koji su i vlasnici, odnosno zakupci objekata za gajenje tih životinja na teritoriji jedinice lokalne samouprave na kojoj se pravo prečeg zakupa ostvaruje, koji su upisani u Registar polјoprivrednih gazdinstava i nalaze se u aktivnom statutu najmanje jednu godinu, da dostave potrebnu dokumentaciju radi dokazivanja prava prečeg zakupa na polјoprivrednom zemlјištu u državnoj svojini na teritoriji opštine Titel za 2019. godinu, do dana 31. oktobra 2018. godine.

Sve informacije u vezi sa ovim javnim pozivom možete dobiti na brojeve telefona 021/2960-186 i 064/8224227, putem imejla mladja@opstinatitel.rs, ili lično u prostorijama Odseka za privredu, lokalni ekonomski razvoj i zaštitu životne sredine Opštinske uprave Titel, ulica Glavna br.1, prvi sprat, kancelarija 19. Osobe za kontakt: Mlađen Đurić i Olivera Kokanović.

Javni poziv za dokazivanje prava prečeg zakupa polјoprivrednog zemlјišta u državnoj svojini na teritoriji opštine Titel za 2019. godinu možete preuzeti ovde.

Zahtev za ostvarivanje prava prečeg zakupa po osnovu stočarstva za 2019. godinu možete preuzeti ovde.

Zahtev za utvrđivanje broja uslovnih grla možete preuzeti ovde.

29. Jun 2018.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar