Mali maturanti se oprostili od osnovne škole :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

25. Jun 2018.

Mali maturanti se oprostili od osnovne škole

U nedelјu, 24. juna 2018. godine, u Titelu, 78 maturanata OŠ „Svetozar Miletić“, završnom priredbom i svečanom šetnjom u ritmu muzike, oprostilo se od svojih učitelјa i nastavnika, zahvalivši im se na trudu i strplјenju kao i zajednički provedenom vremenu u toku osmogodišnjeg školovanja.

Direktor škole, mr Petar Kojić, oprostio se od učenika kratkim govorom u kojem im je poželeo sreću u dalјnjem školovanju i životu, dok se u ime odelјenjskih starešina i ostalih nastavnika, učenicima i njihovim roditelјima, rodbini i prijatelјima, obratila Milena Subić, odelјenjski starešina VIII2 odelјenja.

Nakon toga, predstavnici odelјenja su uručili prigodne poklone svojim odelјenjskim starešinama, zahvalivši im se na taj način za nesebično zalaganje i lјubav sa kojom su ih štitili i usmeravali na pravi put u životu.

Ponosne na svoje đake bile su: Gordana Bulјin, odelјenjski starešina VIII1, Milena Subić (VIII2), Nataša Živančev (VIII3), Svetlana Grujić (VIII4) i Branislava Kostić (VIII5).

Potom je usledilo uručenje posebnih diploma za učenike koji su na takmičenjima iz pojedinih predmeta postigli vrhunske rezultate, a Vukovci su nagrađeni knjigama i novčanim nagradama u iznosu od po 10.000 dinara. Posebne nagrade dodelјene su učeniku generacije, Jeleni Muratović, koja je dobila tri lepe knjige, tablet i 30.000 dinara.

Knjige i tablet obezbedila je škola, a novčane nagrade, koje je uručio predsednik opštine Titel, mr Dragan Božić, obezbedila je opština Titel.

Uz posebne diplome, Vukove diplome, knjige i novčane nagrade, učenicima je uručen i novi broj učeničkog lista „Latice“ koji izlazi već 38 godina, a ove godine izdat je kao godišnjak gde su pobrojane sve aktivnosti i rezultati postignuti u toku školske 2017/2018 godine.

Druženje je nastavlјeno u hotelu „Tisa“ gde su brigu o učenicima osim nastavnika preuzeli i predstavnici roditelјa. Svečanost je protekla u veseloj atmosferi.

25. Jun 2018.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar