Obaveštenje o produženju roka za prijavu na javni poziv-građevinski materijal :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

25. May 2018.

Obaveštenje o produženju roka za prijavu na javni poziv-građevinski materijal

Obaveštenje o produženju roka za prijavu na javni poziv za dodelu 100 paketa građevinskog materijala u okviru Regionalnog stambenog programa, Stambeni program u Republici Srbiji, Potprojekat 8, objavlјen dana 25. aprila 2018. godine.

Obaveštavaju se zainteresovana lica i to izbeglice koje su, usled događaja iz perioda od 1991. godine do 1995. godine, stekle status izbeglice u Republici Srbiji, bez obzira na njihov status u vreme rešavanja stambene potrebe, i to: izbeglice koje su smeštene u kolektivnim centrima ili nekom drugom vidu kolektivnog smeštaja, formalnog ili neformalnog ili ugrožene izbeglice u privatnom smeštaju i bivše nosioce stanarskog prava, a koje su bez trajnog rešenja u zemlјi porekla ili Republici Srbiji, a sve prema utvrđenim kriterijumima ugroženosti, da je rok za prijavu na javni poziv za dodelu 100 paketa građevinskog materijala u okviru Regionalnog stambenog programa, Stambeni program u Republici Srbiji, Potprojekat 8 - objavlјen dana 25. aprila 2018. godine na oglasnim tablama jedinica lokalne samouprave na teritoriji Republike Srbije, na oglasnoj tabli i internet prezentaciji Komesarijata za izbeglice i migracije www.kirs.gov.rs, produžen do 11. juna 2018. godine.

25. May 2018.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar