Produženo radno vreme ugostitelјskih objekata na teritoriji opštine Titel za Božić :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

5. Jan 2018.

U petak, 5. januara 2018. godine, predsednik opštine Titel, mr Dragan Božić, doneo je Rešenje o radnom vremenu ugostitelјskih objekata za Roždestvo Hristovo-Božić na teritoriji opštine Titel.

REPUBLIKA SRBIJA
AUTONOMNA POKRAJINA VOJVODINA
OPŠTINA TITEL
PREDSEDNIK OPŠTINE
Broj:130-2/2018-II
Dana: 05.01.2018. godine
Titel, Glavna 1

Predsednik opštine Titel, na osnovu člana 50. stav 1. tačka 18. Statuta opštine Titel („Službeni list opštine Titel“ br. 10/2014 – prečišćen tekst) i člana 8. Odluke o radnom vremenu trgovinskih i ugostitelјskih preduzeća i radnji i objekata za priređivanje zabavnih igara („Sl. list opštine Titel“ br. 9/2014), donosi

R E Š E Nј E

Utvrđuje se radno vreme ugostitelјskih objekata za Roždestvo Hristovo-Božić na teritoriji opštine Titel za dan:
  • 06.01.2018. na 07.01.2018. godine do 05:00 časova.

O b r a z l o ž e nj e

U cilјu obeležavanja pravoslavnog praznika Roždestva Hristovog-Božića, na osnovu člana 8. Odluke o radnom vremenu trgovinskih i ugostitelјskih preduzeća i radnji i objekata za priređivanje zabavnih igara („Sl. list opštine Titel“ br. 9/2014), kojim je omogućeno u dane održavanja kulturnih manifestacija, sportskih takmičenja, državnih, opštinskih i verskih praznika utvrditi drugačije radno vreme radnji koje obavlјaju ugostitelјske usluge, rešeno je kao u dispozitivu.

Predsednik opštine Titel
                                                                                             mr Dragan Božić

5. Jan 2018.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar