Održana Svečana sednica povodom Dana Opštine Titel :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

9. Nov 2017.

Održana Svečana sednica povodom Dana Opštine Titel

U sredu, 8. novembra 2017. godine, u Plavoj sali Suda u Titelu, održana je Svečana sednica Skupštine opštine Titel, povodom 8. novembra – Dana Opštine Titel.

Pre početka svečane sednice, učenici Srednje tehničke škole „Mileva Marić“ Titel izveli su himnu Republike Srbije „Bože pravde“.

Nakon izvođenja himne, svečanu sednicu je otvorila i prisutne pozdravila predsednica Skupštine opštine Titel, Vesna Knežević, a prisutnima se obratio i predsednik opštine Titel, mr Dragan Božić.

Prigodan recital izveli su učenici Srednje tehničke škole „Mileva Marić“ Titel.

Nakon prigodnog recitala, predsednik opštine Titel, mr Dragan Božić i predsednica Skupštine opštine Titel, Vesna Knežević, uručili su tri diplome uz novčanu nagradu od 20.000,00 dinara i jedno priznanje-plaketu.

Diplome sa novčanom nagradom dobili su: Društvo za zaštitu flore i faune Dunava i dunavskog priobalјa Vojvodine „Forland“ Lok, za promovisanje očuvanja životne sredine, Svetlana Savić iz Titela, za dugogodišnji rad u AKUD-u „Jovan Popović“ Titel i afirmaciju folklora i Milovan Ždrnja iz Titela, za 104 puta dobrovolјnog davanja krvi.

Priznanje, u vidu plakete, dobio je DOO „AMAKS“ Novi Sad, mlekara u Mošorinu, za doprinos razvoju privrede opštine Titel.

Pre početka svečane sednice, predsednik opštine Titel, mr Dragan Božić, primio je, u svom kabinetu, dobitnike nagrada i priznanja.

9. Nov 2017.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar