Održana tribina na temu „Preduzetništvo u polјoprivredi“ :: Opstina Titel ::

Naslovna
Aktuelne vesti
Ustanove
Javna preduzeća

Ravnica.INFO
Informativni turističko poslovni Internet portal
www.ravnica.info

GALERIJA SLIKA

17. Mar 2017.

Održana tribina na temu „Preduzetništvo u polјoprivredi“

U četvrtak, 16. marta 2017. godine, u Srednjoj tehničkoj školi „Mileva Marić“ u Titelu, održana je tribina na temu „Preduzetništvo u polјoprivredi“.

Na tribini su govorili prof. Aleksandar Davidov i prof. Milan Delić iz Polјoprivredne stanice Novi Sad.

Tribina je bila namenjena učenicima završnih i maturskih odelјenja škole, ali i građanima Titela.

Prisutni učenici, predstavnici zadruga, lokalne samouprave, ali i individualni proizvođači su mogli da čuju informacije o mogućnostima koje postoje za pokretanje sopstvenog biznisa u polјoprivredi, ideje uspešnih, ali i informacije vezane za subvencije i stimulanse za preduzetništvo u polјoprivedi.

Prisutni stručnjaci predstavili su ideje vezane za proizvodnju žalfije, malina, lešnika, plasteničkih proizvoda i postupak apliciranja za opremanje polјoprivrednih gazdinstava neophodnom mehanizacijom.

Tribina je organizovana u okviru projekta posvećenog preduzetništvu, karijernom vođenju i praktičnom radu učenika na temu organizovanja skupova.

Organizator STŠ „Mileva Marić“ i nastavnici Marija Maksimović, Dragica Trninić, Lela Jovanović, Zorica Pešti i Vladimir Nikolin će nastaviti sa aktivnostima u cilјu buđenja preduzetničkog duha među mladima u srednjoj školi u Titelu.

17. Mar 2017.

Klikom na link "Dodajte svoj komentar" dobićete formular
putem kojeg možete napisati svoj komentar.

Dodajte svoj komentar