Општини Тител додељена средства за развој пољопривреде и водопривреде :: Званична презентација општине Тител ::

20. Dec 2012.

Општини Тител додељена средства за развој пољопривреде и водопривреде

У уторак, 18. децембра 2012. године, у Новом Саду, председник општине Тител мр Драган Божић потписао је уговоре са Покрајинским секретаријатом за пољопривреду, водопривреду и шумарство кога заступа покрајински секретар Горан Јешић.

Општини Тител додељена су средства за суфинансирање радова – изградње или реконструкције објеката из области водоснабдевања, сходно Програму мера за спровођење пољопривредне политике за развој села на територији Аутономне Покрајине Војводине у 2012. години, у износу од 500.000,00 динара за реализацију пројекта „Друга фаза реконструкције црпне станице за водоснабдевање насеља Шајкаш“.

Такође, општина Тител је конкурисала и за бесповратна средства за ангажовање пољочуварске службе на територији Општине Тител. За ту намену Покрајински секретаријат за пољопривреду, водопривреду и шумарство издвојио је 1.400.000,00 динара, а из буџета општине биће издвојено 933.000,00 динара.

20. Dec 2012.

Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у понедељак, 18. децембра
Посета Сајму „Сложни мозаик Србије“
Јавна набавка „Набавка средстава за економско оснаживање породица избеглица“
Конституисан Савет за међунационалне односе општине Тител
Обавештење о пријави угинућа животиња
Одржана Годишња скупштина Удружeња „Приjaтeљи Tитeлa“ из Титела
Обележен Meђунaрoдни дaн oсoбa сa инвaлидитeтoм
У Тителу одржана 22. сeдницa Oдбoрa зa пoљoприврeду, шумaрствo и вoдoприврeду
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележен Светски дан борбе против сиде
Јавна набавка у вези са изградњом прве фазе канализационе мреже

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.