Општини Тител додељена средства за развој пољопривреде и водопривреде :: Званична презентација општине Тител ::

20. Dec 2012.

Општини Тител додељена средства за развој пољопривреде и водопривреде

У уторак, 18. децембра 2012. године, у Новом Саду, председник општине Тител мр Драган Божић потписао је уговоре са Покрајинским секретаријатом за пољопривреду, водопривреду и шумарство кога заступа покрајински секретар Горан Јешић.

Општини Тител додељена су средства за суфинансирање радова – изградње или реконструкције објеката из области водоснабдевања, сходно Програму мера за спровођење пољопривредне политике за развој села на територији Аутономне Покрајине Војводине у 2012. години, у износу од 500.000,00 динара за реализацију пројекта „Друга фаза реконструкције црпне станице за водоснабдевање насеља Шајкаш“.

Такође, општина Тител је конкурисала и за бесповратна средства за ангажовање пољочуварске службе на територији Општине Тител. За ту намену Покрајински секретаријат за пољопривреду, водопривреду и шумарство издвојио је 1.400.000,00 динара, а из буџета општине биће издвојено 933.000,00 динара.

20. Dec 2012.

У основној школи обележена Дечја недеља
Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.