Обавештење Општинског штаба за ванредне ситуације Општине Тител :: Званична презентација општине Тител ::

14. Dec 2012.

Обавештење Општинског штаба за ванредне ситуације Општине Тител

Данас, 14. децембра 2012. године, са почетком у 07.00 часова, у Тителу, Општински Штаб за ванредне ситуације општине Тител одржао је седницу Општинског штаба за ванредне ситуације.

Општински Штаб за ванредне ситуације општине Тител донео је следећи:

З А К Љ У Ч А К

Тренутно стање на путевима и улицама у Општини Тител је на задовољавајућем нивоу. Од недеље, 09.12.2012. године, сви путни правци и улице у насељеним местима Општине Тител су проходни. На том нивоу се уз помоћ два комунална предузећа и ангажовање приватних фирми и лица одржава до данашњег дана. Појачана служба је уведена због сталних наноса ветра иако су снежне падавине престале.

Поступајући по наређењу Републичког штаба за ванредне ситуације обезбеђене су и расподељене свим јавним установама и предузећима довољне количине ризле и соли које ће бити утрошене у току данашњег дана, а у циљу превентиве, због најављене ледене кише. Општински Штаб за ванредне ситуације општине Тител је у 24-часовном контакту са свим субјектима задуженим за одржавање проходности путева и улица у Општини Тител.

14. Dec 2012.

Јавна набавка „Замена азбестних цеви на водоводној мрежи у Тителу”
Организован излет за децу без родитељског старања и самохраних родитеља
ЈН „Радови на поправљању и одржавању локалних путева на територији општине Тител“