Бивши ученик СТШ „Милева Марић“ Тител добитник награде „Петар Дамјановић“ :: Званична презентација општине Тител ::

7. Dec 2012.

Бивши ученик СТШ „Милева Марић“ Тител добитник награде „Петар Дамјановић“

На основу шестог по реду Јавног наградног конкурса „Петар Дамјановић“, који је расписала Компанија ОСА Рачунарски инжењеринг, додељене су награде најуспешнијим студентима за најбоље радове из области израде пројеката машина и уређаја програмским пакетом Аутодеск Инвентор.

Прво место и награду од 1000 евра освојио је Иван Кнежевић из Титела, бивши ученик Средње техничке школе „Милева Марић“ Тител, студент Факултета техничких наука у Новом Саду.

Награда „Петар Дамјановић“ додељује се под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Циљ конкурса је промоција јединствене повезаности креативног и продуктивног у Програму Аутодеск Инвентор 2013 која омогућава припрему конкурентног производа за пласман на тржиште у најкраћем могућем року.

7. Dec 2012.

Јавна набавка услуга „Услуге сузбијања комараца на територији општине Тител“
Представљањe књига Љубице Арсић
Пети сајам туризма у СТШ „Милева Марић“ у Тителу