Обележен Међународни дан особа са инвалидитетом :: Званична презентација општине Тител ::

5. Dec 2012.

Обележен Међународни дан особа са инвалидитетом

У понедељак, 3. децембра 2012. године, у Свечаној сали Општинске управе Тител, обележен је Међународни дан особа са инвалидитетом.

Поводом обележевања Међународног дана особа са инвалидитетом, председник општине Тител мр Драган Божић, председник Скупштине општине Тител Гојко Костић и председник Удружења за церебралну и дечију парализу „Пријатељи Титела“ Ђорђе Очај, у сарадњи са директорима и представницима јавних предузећа и установа организовали су радни састанак са члановима и породицама особа са инвалидитетом.

На радном састанку било је речи о остваривању права особа са инвалидитетом, као и о проблему око прилазних рампи ка јавним предузећима и установама.

За учеснике овог састанка, локална самоуправа и чланови удружења уприличили су пригодно послужење.

Председник удружења „Пријатељи Титела“ и чланови и породице особа са инвалидитетом договорили су се око наставка сарадње.

5. Dec 2012.

Општина Тител на предстојећем сајму туризма
Oдржaнa aкциja дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Tитeлу
Стигле дипломе са Међународне дечје ликовне изложбе „13. новембар“ у Македонији