Обележен Међународни дан особа са инвалидитетом :: Званична презентација општине Тител ::

5. Dec 2012.

Обележен Међународни дан особа са инвалидитетом

У понедељак, 3. децембра 2012. године, у Свечаној сали Општинске управе Тител, обележен је Међународни дан особа са инвалидитетом.

Поводом обележевања Међународног дана особа са инвалидитетом, председник општине Тител мр Драган Божић, председник Скупштине општине Тител Гојко Костић и председник Удружења за церебралну и дечију парализу „Пријатељи Титела“ Ђорђе Очај, у сарадњи са директорима и представницима јавних предузећа и установа организовали су радни састанак са члановима и породицама особа са инвалидитетом.

На радном састанку било је речи о остваривању права особа са инвалидитетом, као и о проблему око прилазних рампи ка јавним предузећима и установама.

За учеснике овог састанка, локална самоуправа и чланови удружења уприличили су пригодно послужење.

Председник удружења „Пријатељи Титела“ и чланови и породице особа са инвалидитетом договорили су се око наставка сарадње.

5. Dec 2012.

У основној школи обележена Дечја недеља
Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.