Преко три милиона динара за избеглице и интерно расељена лица :: Званична презентација општине Тител ::

28. Dec 2011.

Преко три милиона динара за избеглице и интерно расељена лица

На основу Јавног позива јединицама локалне самоуправе у Републици Србији на чијим територијама живе породице избеглица којима се пружа помоћ у процесу интеграције, доделом средстава за побољшање услова становања набавном грађевинског материјала, који је расписао Комесаријат за избеглице Републике Србије, Општини Тител одобрена су средства у износу од 3.200.000,00 динара.

У понедељак, 26. децембра 2011. године у Палати „Србија“, уручен је Уговор Општини Тител о сарадњи на реализацији „Програма коришћења средстава за решавање стамбених потреба и друге програме интеграције избеглица у 2011. години“.

Циљ уручивања овог уговора је пружање помоћи за побољшање услова становања породицама избеглица у процесу интеграције на територији Општине Тител.

28. Dec 2011.

У основној школи обележена Дечја недеља
Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.