Покрајинска влада и Општина Тител :: Званична презентација општине Тител ::

1. Feb 2008.

Покрајинска влада и Општина Тител

Општину Тител је 24.07.2014.године посетила делегација Покрајинске владе, коју су чинили: Секретар за привреду, запошљавање и равноправност полова Мирослав Васин, Помоћник Секретара за пољопривреду, водопривреду и шумарство Миливој Петровић и Помоћник директора Фонда за капитална улагања Предраг Живановић.

Тема састанка била је могућност коришћења капацитета Покрајинске владе, у погледу остваривања потреба општине Тител. У отвореном и конструктивном разговору председник општине Тител Милан Настасић добио је обавештење да је из Фонда за капитална улагања обезбеђено 85 милиона динара за изградњу и реконструкцију путева, 6.800.000,00 динара за изградњу система водоснабдевања насеља Тител. Из Секретаријта за привреду, запошљавање и равноправност полова подржано је неколико општинских пројеката у вредности од 4 милиона динара. Делегација Покрајинске владе је истакла да након предстојећег ребаланса буџета Покрајинске владе, Општина Тител може очекивати још средстава за пројекте за које је општина поднела конкурсне предлоге за финансирање. Договорено је да Канцеларија за локално економски развој Општине Тител припреми у наредном периоду пројекте којим би Општина Тител конкурисала за средства из буџета Фонда за капитална улагања, и за средства из буџета Покрајинских секретаријата за 2015.годину. За август 2014., договорен је састанак председника општине Тител Милана Настасића са представницима: Секретаријата за привреду, запошљавање и равноправност полова; Секретаријата за здравство, социјалну политику и демографију; Секретаријата за урбанизам, градитељство и заштиту животне средине и Секретаријата за међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу.

1. Feb 2008.

Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у понедељак, 18. децембра
Посета Сајму „Сложни мозаик Србије“
Јавна набавка „Набавка средстава за економско оснаживање породица избеглица“
Конституисан Савет за међунационалне односе општине Тител
Обавештење о пријави угинућа животиња
Одржана Годишња скупштина Удружeња „Приjaтeљи Tитeлa“ из Титела
Обележен Meђунaрoдни дaн oсoбa сa инвaлидитeтoм
У Тителу одржана 22. сeдницa Oдбoрa зa пoљoприврeду, шумaрствo и вoдoприврeду
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележен Светски дан борбе против сиде
Јавна набавка у вези са изградњом прве фазе канализационе мреже

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.