Покрајинска влада и Општина Тител :: Званична презентација општине Тител ::

1. Feb 2008.

Покрајинска влада и Општина Тител

Општину Тител је 24.07.2014.године посетила делегација Покрајинске владе, коју су чинили: Секретар за привреду, запошљавање и равноправност полова Мирослав Васин, Помоћник Секретара за пољопривреду, водопривреду и шумарство Миливој Петровић и Помоћник директора Фонда за капитална улагања Предраг Живановић.

Тема састанка била је могућност коришћења капацитета Покрајинске владе, у погледу остваривања потреба општине Тител. У отвореном и конструктивном разговору председник општине Тител Милан Настасић добио је обавештење да је из Фонда за капитална улагања обезбеђено 85 милиона динара за изградњу и реконструкцију путева, 6.800.000,00 динара за изградњу система водоснабдевања насеља Тител. Из Секретаријта за привреду, запошљавање и равноправност полова подржано је неколико општинских пројеката у вредности од 4 милиона динара. Делегација Покрајинске владе је истакла да након предстојећег ребаланса буџета Покрајинске владе, Општина Тител може очекивати још средстава за пројекте за које је општина поднела конкурсне предлоге за финансирање. Договорено је да Канцеларија за локално економски развој Општине Тител припреми у наредном периоду пројекте којим би Општина Тител конкурисала за средства из буџета Фонда за капитална улагања, и за средства из буџета Покрајинских секретаријата за 2015.годину. За август 2014., договорен је састанак председника општине Тител Милана Настасића са представницима: Секретаријата за привреду, запошљавање и равноправност полова; Секретаријата за здравство, социјалну политику и демографију; Секретаријата за урбанизам, градитељство и заштиту животне средине и Секретаријата за међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу.

1. Feb 2008.

У основној школи обележена Дечја недеља
Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.