Начелник Oпштинске управе и заменик начелника Општинске управе :: Званична презентација општине Тител ::

Начелник Oпштинске управе и заменик начелника Општинске управе

Општинском управом руководи начелник Општинске управе. Начелник Општинске управе представља и заступа Општинску управу.

Начелник Општинске управе организује рад Општинске управе и обезбеђује њено функционисање као јединственог органа, доноси опште и појединачне акте из надлежности Општинске управе; доноси појединачна акта о распоређивању запослених на радна места у складу са њиховом стручном спремом и радним искуством; доноси појединачна акта о утврђивању коефицијента за обрачун и исплату плата; одлучује о правима, обавезама и одговорностима запослених у Општинској управи, у складу за законом којим се уређује радни однос у органима локалне самоуправе, колективним уговором и општим актима Општинске управе; образује комисије и друга радна тела за обављање послова из надлежности Општинске управе и врши и друге послове за које је надлежан по одредбама закона, Статута општине и другим прописима.

Начелник Општинске управе за свој рад и за рад Општинске управе одговара Скупштини општине и Општинском већу.

Начелник Општинске управе има заменика, који га мења у његовом одсуству и пружа помоћ и подршку у усмеравању и организацији рада општинске управе.

Заменик начелника Општинске управе

Миодраг Аћимовић

Дипломирани правник са положеним правосудним испитом

Рoђeн је 1978. гoдинe у Санском Мосту, Босна и Херцеговина. Диплoмирao је на Правном фaкултeту у Новом Саду.

Oжeњeн je и oтaц једног детета.

Миодраг Аћимовић
Заменик начелника Општинске управе општине Тител
Контакт телефон: 021/2960–186, локал 14
Имејл: zamnacelnika@opstinatitel.rs

Заменик начелника Општинске управе замењује начелника Општинске управе у случају његове одсутности и спречености да обавља своју дужност и пружа му помоћ и подршку у усмеравању и организовању рада општинске управе.

Решење о постављењу заменика начелника Општинске управе можете преузети овде.

Општинска управа је организована као јединствени орган.

Послови Општинске управе су:
  1. припрема нацрте прописа и других аката које доноси Скупштина општине, Председник општине и Општинско веће;
  2. извршава одлуке и друге акте Скупштине општине, Председника општине и Општинског већа;
  3. решава у управном поступку у првом степену о правима и дужностима грађана, предузећа, установа и других организација у управним стварима из надлежности Општине;
  4. обавља послове управног надзора над извршавањем прописа и других општих аката Скупштине општине;
  5. извршава законе и друге прописе чије је извршавање поверено Општини;
  6. обавља стручне и друге послове које утврди Скупштина општине, Председник општине и Општинско веће.

Настављено представљање брошуре аутора Драгана Колака у Шајкашу и Мошорину
Активности Удружења „Пријатељи Титела“ током септембра и октобра месеца
Oглaс зa jaвну лицитaциjу
Јавна набавка „Замена азбестних цеви на водоводној мрежи у Тителу”