Начелник Oпштинске управе и заменик начелника Општинске управе :: Званична презентација општине Тител ::

Начелник Oпштинске управе и заменик начелника Општинске управе

Начелник Општинске управе

Александар Биберџић

Мастер правник

Рoђeн је 1970. гoдинe у Зрењанину. Диплoмирao је на Правном фaкултeту у Новом Саду, где је зaвршиo и мастер академске студије.

Oжeњeн je и oтaц једног детета.

Александар Биберџић
Начелник Општинске управе општине Тител
Контакт телефон: 021/2960–186, локал 18
Имејл: nacelnik.ab@opstinatitel.rs

Општинском управом руководи начелник Општинске управе. Начелник Општинске управе представља и заступа Општинску управу.
     Начелник Општинске управе организује рад Општинске управе и обезбеђује њено функционисање као јединственог органа, доноси опште и појединачне акте из надлежности Општинске управе; доноси појединачна акта о распоређивању запослених на радна места у складу са њиховом стручном спремом и радним искуством; доноси појединачна акта о утврђивању коефицијента за обрачун и исплату плата; одлучује о правима, обавезама и одговорностима запослених у Општинској управи, у складу за законом којим се уређује радни однос у органима локалне самоуправе, колективним уговором и општим актима Општинске управе; образује комисије и друга радна тела за обављање послова из надлежности Општинске управе и врши и друге послове за које је надлежан по одредбама закона, Статута општине и другим прописима.

Начелник Општинске управе за свој рад и за рад Општинске управе одговара Скупштини општине и Општинском већу.

Начелник Општинске управе подноси извештај о раду Општинске управе у роковима и на начин утврђен Статутом општине.

Решење о постављењу начелника Општинске управе можете преузети овде.

Начелник Општинске управе има заменика, који га замењује у случају његове одсутности и спречености да обавља своју дужност.

Заменик начелника Општинске управе

Миодраг Аћимовић

Дипломирани правник са положеним правосудним испитом

Рoђeн је 1978. гoдинe у Санском Мосту, Босна и Херцеговина. Диплoмирao је на Правном фaкултeту у Новом Саду.

Oжeњeн je и oтaц једног детета.

Миодраг Аћимовић
Заменик начелника Општинске управе општине Тител
Контакт телефон: 021/2960–186, локал 14
Имејл: zamnacelnika@opstinatitel.rs

Заменик начелника руководи службом за заједничке послове и друге стручне послове из делокруга надлежности Општинске Управе као органа локалне самоуправе.

За свој рад и рад Општинске управе заменик начелника одговоран је Скупштини општине и Општинском већу.

Решење о постављењу заменика начелника Општинске управе можете преузети овде.

Општинска управа је организована као јединствени орган.

Послови Општинске управе су:
  1. припрема нацрте прописа и других аката које доноси Скупштина општине, Председник општине и Општинско веће;
  2. извршава одлуке и друге акте Скупштине општине, Председника општине и Општинског већа;
  3. решава у управном поступку у првом степену о правима и дужностима грађана, предузећа, установа и других организација у управним стварима из надлежности Општине;
  4. обавља послове управног надзора над извршавањем прописа и других општих аката Скупштине општине;
  5. извршава законе и друге прописе чије је извршавање поверено Општини;
  6. обавља стручне и друге послове које утврди Скупштина општине, Председник општине и Општинско веће.

Јавна набавка у вези са израдом пројектно техничке документације
Јавна набавка - уклањање, транспорт и уништавање лешева и отпада животињског порекла
Aкциja дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Гaрдинoвцимa
Упутствo зa припрeму буџeта oпштинe Tитeл зa 2018. гoдину
Отварање изложбе фотографија ,,У сусрет руском цару”
Представници општине Тител посетили „Земљу живих“ у Вилову
„Набавка софтвера за увођење информационог система за потребе општинске управе”
Oдржaнa Свeчaнa сeдницa пoвoдoм Дaнa Oпштинe Tитeл
Саша Еди Ђорђевић гостовао у НБ „Стојан Трумић“ у Тителу
Јавна набавка добара „Набавка возила за потребе пољочуварске службе“

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.