Тител и Банат без струје због покушаја крађе каблова :: Званична презентација општине Тител ::

21. Aug 2010.

Тител и Банат без струје због покушаја крађе каблова

Тител: Због покушаја крађе електроенергетске опреме у трафостаницама "Перлез" и "Тител", седам насеља је протекле ноћи остало без напајања струјом, саопштила је данас "Електровојводина".

Прекид у напајању тих трафостаница, у петак око 21 сат, настао је због тога што је пресечен изолаторски ланац који носи алуминијумско-челично уже па су више од девет часова без струје остали Тител, Перлез, Лок, Книћанин, Фаркаждин, Сакуле и Идвор.

У "Електровојводини" претпостављају да је мотив покушаја крађе добит од продаје челичних ужади, наглашавајући да је тај изолаторски ланац био под напоном, што је могло да угрози живот онога ко је покушао крађу.

Дистрибутер електричне енергије подсећа да се у последње време улажу велики напори ради трајног решавања проблема снабдевања њихових потрошача, посебно на подручју средњег Баната.

21. Aug 2010.

Aкциjе дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Тителу, Мошорину и Шајкашу
Aнкeта o структури пoљoприврeдних гaздинстaвa
Oбaвeштeњe из JКП „Кoмунaлaц“ Tитeл