Тител и Банат без струје због покушаја крађе каблова :: Званична презентација општине Тител ::

21. Aug 2010.

Тител и Банат без струје због покушаја крађе каблова

Тител: Због покушаја крађе електроенергетске опреме у трафостаницама "Перлез" и "Тител", седам насеља је протекле ноћи остало без напајања струјом, саопштила је данас "Електровојводина".

Прекид у напајању тих трафостаница, у петак око 21 сат, настао је због тога што је пресечен изолаторски ланац који носи алуминијумско-челично уже па су више од девет часова без струје остали Тител, Перлез, Лок, Книћанин, Фаркаждин, Сакуле и Идвор.

У "Електровојводини" претпостављају да је мотив покушаја крађе добит од продаје челичних ужади, наглашавајући да је тај изолаторски ланац био под напоном, што је могло да угрози живот онога ко је покушао крађу.

Дистрибутер електричне енергије подсећа да се у последње време улажу велики напори ради трајног решавања проблема снабдевања њихових потрошача, посебно на подручју средњег Баната.

21. Aug 2010.

Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу
Одржaн фeстивaл мoнoлoгa, aфoризaмa и мoнoдрaмe „MAM“

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.