Биљана Петровић: Ауторка широке руке и схватања :: Званична презентација општине Тител ::

26. Aug 2010.

Биљана Петровић: Ауторка широке руке и схватања

Тител: У Завичајној соби Народне библиотеке „Стојан Трумић“ прве вечери Великогоспојинских свечаности је одржана промоција романа „Мушке сузе“ и „Зашто“ новинарке и књижевнице Биљане Бибе Петровић из Београда.

- Наша вечерашња гошћа се опробала у два најцењенија и вероватно најтежа књижевна рода – роману и приповетки. Допуњено издање романа „Мушке сузе“ је објављено 2009. године, а збирка приповедака „Зашто“ четири године раније. Биљана Биба Петровић је рођена у Гостивару. Живела је у Македонији, и у Србији. Још у детињству које је провела у Косовској Митровици, желела је да буде писац. Њене другарице и другови су излазили и забављали се, а она је читала, маштала и писала песме - рекла је на почетку једносатног дружења о ауторки домаћин вечери Катарина Пантић, књижничар Народне библиотеке „Стојан Трумић“ из Мошорина.

Кликните овде да бисте видели вест у целини на сајту Равница »

26. Aug 2010.

Aкциjе дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Тителу, Мошорину и Шајкашу
Aнкeта o структури пoљoприврeдних гaздинстaвa