Одржана годишња и изборна скупштина удружења „Пријатељи Титела“ из Титела :: Званична презентација општине Тител ::

5. Dec 2018.

Одржана годишња и изборна скупштина удружења „Пријатељи Титела“ из Титела

У уторак, 4. децембра 2018. године, у Свечаној сали Општинске управе у Тителу, Удружење за церебралну и дечију парализу „Пријатељи Титела“ из Титела обeлeжило је Meђунaрoдни дaн oсoбa сa инвaлидитeтoм и одржало годишњу и изборну скупштину удружења.

Удружење „Пријатељи Титела“ из Титела обeлeжило је Meђунaрoдни дaн oсoбa сa инвaлидитeтoм уз пригодно послужење и освежење за све присутне. Током дискусије присутних, констатовано је да особе са инвалидитетом немају довољну додатну подршку која им по закону припада, да удружење још није добило лиценцу за пружање социјалних услуга лични пратилац детета и помоћ у кући старим и болесним лицима и лицима са посебним потребама, да није решен проблем око пословног простора и да им је потребна додатна подршка и помоћ од стране шире друштвене заједнице.

Потом се приступило одржавању 8. по реду годишње скупштине удружења, на којој су изнети резултати рада током 2017. године.

Након годишње скупштине, одржана је изборна скупштина удружења, пошто је досадашњим представницима удружења истекао мандат.

Досадашњи председник удружења, Ђорђе Очај, захвалио се на досадашњем поверењу, укратко је предочио присутнима свој осмогодишњи волонтерски рад од оснивања удружења и осврнуо се на то шта је све урађено на побољшању квалитета живота чланова удружења.

Потом је изабрано радно председништво, записничар, чланови верификационе комисије и оверивачи записника.

За председника удружења, једногласно је изабрана Надежда Влашки, док је за секретара изабран Ђорђе Очај.

За чланове Управног одбора удружења, који су поред основних послова и задатака добили и ближа задужења, изабрани су Милан Настасић, задужен за координацију са локалном управом, Звонко Губрински, задужен за област културе, Марија Попан, задужена за иновације у креативним радионицама и Милош Петровић, задужен за област спортских и рекреативних активности.

За чланове Надзорног одбора изабрани су: Љубица Дурковић-Мајданџић и Шандор Немеш, а за њихове заменике изабране су: Мирјана Јанковић и Јасмина Дикић-Павлов.

Новоизабрани председник удружења, Надежда Влашки, захвалила се на указаном поверењу и предочила је присутнима тренутне активности удружења и представила будуће планове рада удружења.

5. Dec 2018.

Aкциje дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Moшoрину и Шajкaшу
Кoнaчнa рaнг листa зa дoдeлу стипeндиja студeнтимa сa тeритoриje oпштинe Tитeл
Јавно слушање емисије „Жена у кутији“ у СТШ „Милева Марић“ Тител