Доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини :: Званична презентација општине Тител ::

29. Jun 2018.

Доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини

Данас, 29. јуна 2018. године, председник општине Тител расписао је Јавни позив за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Тител за 2019. годину.

Председник општине Тител расписао је јавни позив свим физичким и правним лицима, којим обавештава власнике система за наводњавање, одводњавање, рибњака, пољопривредног објекта, стакленика, пластеника и вишегодишњих засада (воћњака и винограда који су у роду) на пољопривредном земљишту у државној својини и који су уписани у Регистар пољопривредних газдинстава и налазе се у активном статусу најмање три године и власнике домаћих животиња, који су и власници, односно закупци објеката за гајење тих животиња на територији јединице локалне самоуправе на којој се право пречег закупа остварује, који су уписани у Регистар пољопривредних газдинстава и налазе се у активном статуту најмање једну годину, да доставе потребну документацију ради доказивања права пречег закупа на пољопривредном земљишту у државној својини на територији општине Тител за 2019. годину, до дана 31. октобра 2018. године.

Све информације у вези са овим јавним позивом можете добити на бројеве телефона 021/2960-186 и 064/8224227, путем имејла mladja@opstinatitel.rs, или лично у просторијама Одсека за привреду, локални економски развој и заштиту животне средине Општинске управе Тител, улица Главна бр.1, први спрат, канцеларија 19. Особе за контакт: Млађен Ђурић и Оливера Кокановић.

Јавни позив за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Тител за 2019. годину можете преузети овде.

Захтев за остваривање права пречег закупа по основу сточарства за 2019. годину можете преузети овде.

Захтев за утврђивање броја условних грла можете преузети овде.

29. Jun 2018.

Саопштење бродарству бр. 5/18
Одржана акциjа дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Tитeлу
Упутствo зa припрeму буџeтa oпштинe Tитeл зa 2019. гoдину