Награђени најбољи ученици СТШ „Милева Марић“ Тител :: Званична презентација општине Тител ::

28. Jun 2018.

Награђени најбољи ученици СТШ „Милева Марић“ Тител

Данас, 28. јуна 2018. године, на Видовдан, председник општине Тител, мр Драган Божић, примио је најбоље ученике СТШ „Милева Марић“ из Титела, добитнике дипломе „Вук Караџић“ и њихове родитеље.

Том приликом, председник општине је честитао Николи Плачкићу и Анити Миленковић постигнут успех и пожелео пуно среће и успеха у даљем школовању и каријери. Истичући вредност знања, председник општине Тител, мр Драган Божић, нагласио је да су успешни ученици највеће богатство наше локалне заједнице и Србије.

Ученици су награђени новчаним наградама и књигама. Анита Миленковић, носилац дипломе „Вук Караџић“ је награђена новчаном наградом у износу од 10.000,00 динара и библиофилским издањем књиге о историји Србије, а ученик генерације и носилац дипломе „Вук Караџић“, Никола Плачкић, награђен је новчаном наградом у износу од 30.000,00 динара и библиофилским издањем књиге из историјe уметности.

28. Jun 2018.

Саопштење бродарству бр. 5/18
Одржана акциjа дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Tитeлу
Упутствo зa припрeму буџeтa oпштинe Tитeл зa 2019. гoдину