Одлука о расподели средстава удружењима грађана :: Званична презентација општине Тител ::

11. May 2018.

Одлука о расподели средстава удружењима грађана

Данас, 11. маја 2018. године, на основу члана 14. Правилника о расподели средстава за финансирање програма удружења грађана из буџета општине Тител („Службени лист општине Тител“ број 1/2015), Комисија за спровођење конкурса – расподела средстава за финансирање програма удружења грађана, цркви и верских заједница из буџета општине Тител утврдила је предлог, а председник општине донео је Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана регистрованих на територији општине Тител.

Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана регистрованих на територији општине Тител можете погледати овде.

Oбjaвљивaњeм oвe oдлукe смaтрa сe дa су учeсници у пoступку дoдeљивaњa срeдстaвa oбaвeштeни.

11. May 2018.

Aкциja дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Tитeлу
Нoћ музeja у Tитeлу
Света Тајна Јелеосвећења у Вилову