Почела вакцинација против новог грипа A H1N1 у општини Тител :: Званична презентација општине Тител ::

18. Dec 2009.

Почела вакцинација против новог грипа A H1N1 у општини Тител

Јуче је у 12 часова у општини Тител као и широм Србије, почела вакцинација против свињског грипа.

Дом здравља Тител преузео је од Института за јавно здравље Војводине 340 доза "Новартисове" вакцине "фоцетрија". Ова испорука вакцина која је подељена по Домовима здравља на територији општине Тител, представља прву фазу, у којој је предвиђена вакцинација хроничних болесника, трудница и деце старије од шест месеци. Желећи да личним примером укаже на безбедност вакцине, први је вакцину примио директор Дома здравља Тител др Илија Марић. Према информацијама из Дома здравља Тител,  током првог дана од 340 доза, дато је 135 доза, што представља најбољи одзив грађана у Јужнобачком округу.

18. Dec 2009.

Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу
Одржaн фeстивaл мoнoлoгa, aфoризaмa и мoнoдрaмe „MAM“

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.