Прво место за ученице СТШ „Милева Марић“ у Тителу :: Званична презентација општине Тител ::

28. Nov 2017.

Прво место за ученице СТШ „Милева Марић“ у Тителу

У недељу, 26. новембра 2017. године, под покровитељством Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице и Канцеларије за младе општине Апатин, организовано је такмичење школских позоришта у Апатину.

Такмичењу у Апатину су претходиле квалификације, током којих је селектор обишао пријављене школе и гледао представе.

Такмичење је организовано у облику импровизације на тему „Ја бих то овако“.

Школско позориште „Путујућа прича“, Средње техничке школе „Милева Марић“ у Тителу, припремило је представу на тему инклузије и укључивања ученика са аутизмом у живот школе.

У представи су глумиле ученице Мила Достанић, Теодора Ђаковић, Моника Пешти и професорка Даниела Беук Кочичка, која је истовремено била и координатор.

По оцени стручног жирија представа ученика СТШ „Милева Марић“ Тител проглашена је најбољом представом фестивала, а чланови школског позоришта су награђени дводневним путовањем.

28. Nov 2017.

Настављено представљање брошуре аутора Драгана Колака у Шајкашу и Мошорину
Активности Удружења „Пријатељи Титела“ током септембра и октобра месеца
Oглaс зa jaвну лицитaциjу