Саша Еди Ђорђевић гостовао у НБ „Стојан Трумић“ у Тителу :: Званична презентација општине Тител ::

7. Nov 2017.

Саша Еди Ђорђевић гостовао у НБ „Стојан Трумић“ у Тителу

Романи „Јаничар” и „Устаник” на несвакидашњи начин представили су Србију у рату са турском војском какву до сада нисмо видели и у веома кратком року су достигли велики успех, а њихов аутор, Саша Еди Ђорђевић, гостовао је у петак, 3. новембра 2017. године, у Народној библиотеци „Стојан Трумић“ у Тителу.

У првој књизи „Јаничар” аутор пише о најстрашнијем периоду српске историје. Радња је смештена у 16. век када турски војници, јаничари, харају по Смедеревском санџаку и одводе српску децу у Истанбул. Том приликом ће се раздвојити и два рођена брата, Стефан и Гојко.

Друга књига „Устаник” говори о Србији која је остављена да се бори против моћне империје, која је пала на колена, све док руке, неких храбрих људи из Шумадије нису запалиле устаничке бакље.

Tителски љубитељи књиге су провели пријатно вече са Сашом Еди Ђорђевићем, који није само писац, него и аутор, вокал и басиста бенда „Патриас“ из Смедерева.

7. Nov 2017.

Дoдeљeни угoвoри удружeњимa и црквaмa сa тeритoриje oпштинe Tитeл
Представљање књиге Нелета Карајлића „Солунска 28“
Обавештење о остваривању права на рефундацију трошкова пренаталног скрининга