Саша Еди Ђорђевић гостовао у НБ „Стојан Трумић“ у Тителу :: Званична презентација општине Тител ::

7. Nov 2017.

Саша Еди Ђорђевић гостовао у НБ „Стојан Трумић“ у Тителу

Романи „Јаничар” и „Устаник” на несвакидашњи начин представили су Србију у рату са турском војском какву до сада нисмо видели и у веома кратком року су достигли велики успех, а њихов аутор, Саша Еди Ђорђевић, гостовао је у петак, 3. новембра 2017. године, у Народној библиотеци „Стојан Трумић“ у Тителу.

У првој књизи „Јаничар” аутор пише о најстрашнијем периоду српске историје. Радња је смештена у 16. век када турски војници, јаничари, харају по Смедеревском санџаку и одводе српску децу у Истанбул. Том приликом ће се раздвојити и два рођена брата, Стефан и Гојко.

Друга књига „Устаник” говори о Србији која је остављена да се бори против моћне империје, која је пала на колена, све док руке, неких храбрих људи из Шумадије нису запалиле устаничке бакље.

Tителски љубитељи књиге су провели пријатно вече са Сашом Еди Ђорђевићем, који није само писац, него и аутор, вокал и басиста бенда „Патриас“ из Смедерева.

7. Nov 2017.

Јавна набавка у вези са израдом пројектно техничке документације
Јавна набавка - уклањање, транспорт и уништавање лешева и отпада животињског порекла
Aкциja дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Гaрдинoвцимa
Упутствo зa припрeму буџeта oпштинe Tитeл зa 2018. гoдину
Отварање изложбе фотографија ,,У сусрет руском цару”
Представници општине Тител посетили „Земљу живих“ у Вилову
„Набавка софтвера за увођење информационог система за потребе општинске управе”
Oдржaнa Свeчaнa сeдницa пoвoдoм Дaнa Oпштинe Tитeл
Саша Еди Ђорђевић гостовао у НБ „Стојан Трумић“ у Тителу
Јавна набавка добара „Набавка возила за потребе пољочуварске службе“

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.