Обнова електричних и водоводних инсталација :: Званична презентација општине Тител ::

30. Nov 2009.

Обнова електричних и водоводних инсталација

Шајкаш: Протеклог викенда настављени су радови на обнови Дома културе у Шајкашу, једином насељу у Шајкашкој у којем овако значајан објекат није у функцији.

Радове је недавно покренула Месна заједница уз помоћ спонзора, а у првој акцији чланови Савета МЗ су властитим примером показали да им је стало до овог објекта, јер су га темељито очитили и тако припремили за наставак обнове. Од тада је реконструисана канализациона мрежа коју је урадио ДОО „Извор“, а сада су у току радови на обнови електричних инсталација. Каблове за струју постављају радници фирме „Волт систем“ из Новог Сада, а очекује се помоћ и других електричара из Шајкаша. Захваљујући донаторству приватне фирме „Ирис фарм“ набављен је потрабан материјал за струју и воду. Приватна фирма „Стил пласт“ из Шајкаша, у виду донације, поставиће до краја ове седмице велики портал на улазу у Дом културе, што је једна од значајнијих инвестиција у току обнове.

“Предстоји нам још много посла: чишћење зидова и кречење, завршетак једне президе и оспособљавање простора за библиотеку. До Нове године требало би да ови груби радови буду завршени” - рекао је Мирко Дринић, председник Савета Месне заједнице Шајкаш.

Никола Д. Турајлић

30. Nov 2009.

Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у понедељак, 18. децембра
Посета Сајму „Сложни мозаик Србије“
Јавна набавка „Набавка средстава за економско оснаживање породица избеглица“
Конституисан Савет за међунационалне односе општине Тител
Обавештење о пријави угинућа животиња
Одржана Годишња скупштина Удружeња „Приjaтeљи Tитeлa“ из Титела
Обележен Meђунaрoдни дaн oсoбa сa инвaлидитeтoм
У Тителу одржана 22. сeдницa Oдбoрa зa пoљoприврeду, шумaрствo и вoдoприврeду
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележен Светски дан борбе против сиде
Јавна набавка у вези са изградњом прве фазе канализационе мреже

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.