Одлука о расподели средстава удружењима грађана, црквама и верским заједницама :: Званична презентација општине Тител ::

19. Sep 2017.

Одлука о расподели средстава удружењима грађана, црквама и верским заједницама

Данас, 19. септембра 2017. године, на основу члана 14. Правилника о расподели средстава за финансирање програма удружења грађана из буџета општине Тител („Службени лист општине Тител“ број 1/2015) и члана 12. Правилника о начину и поступку доделе средстава традиционалним црквама и верским заједницама из буџета општине Тител („Службени лист општине Тител“ број 1/2015), Комисија за спровођење конкурса – расподела средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана, цркви и верских заједница из буџета општине Тител утврдила је предлог, а председник општине донео је Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана, цркви и верских заједница регистрованих на територији општине Тител.

Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана, цркви и верских заједница регистрованих на територији општине Тител можете погледати овде.

Објављивањем ове одлуке сматра се да су учесници у поступку додељивања средстава обавештени.

19. Sep 2017.

Општи позив за увођење у војну евиденцију
Продужено радно време угоститељских објеката на територији општине Тител за Божић
У петак, 5. јануара, без електричне енергије део Титела
Представљена књига афоризама Драгана Колака „Перорез“
Oглaс зa jaвну лицитaциjу – други круг
Отворена изложба „Мој Банат“ Милана Живковића
Нерадни дани за новогодишње празнике
Удружење ,,Пријатељи Титела“ организовало прославу Нове 2018. године за чланове
Одржана мaнифeстaциjа „Дeдa Мрaз стижe у Шajкaш“
Предлог ранг листа за доделу стипендија студентима са територије општине Тител

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.