Одлука о расподели средстава удружењима грађана, црквама и верским заједницама :: Званична презентација општине Тител ::

19. Sep 2017.

Одлука о расподели средстава удружењима грађана, црквама и верским заједницама

Данас, 19. септембра 2017. године, на основу члана 14. Правилника о расподели средстава за финансирање програма удружења грађана из буџета општине Тител („Службени лист општине Тител“ број 1/2015) и члана 12. Правилника о начину и поступку доделе средстава традиционалним црквама и верским заједницама из буџета општине Тител („Службени лист општине Тител“ број 1/2015), Комисија за спровођење конкурса – расподела средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана, цркви и верских заједница из буџета општине Тител утврдила је предлог, а председник општине донео је Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана, цркви и верских заједница регистрованих на територији општине Тител.

Одлуку о расподели средстава за програмско и пројектно финансирање удружења грађана, цркви и верских заједница регистрованих на територији општине Тител можете погледати овде.

Објављивањем ове одлуке сматра се да су учесници у поступку додељивања средстава обавештени.

19. Sep 2017.

Одржана Свечана седница поводом 73. годишњице ослобођења Титела
Решење о образовању Жалбене комисије у општини Тител
Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у среду, 25. октобра
У основној школи обележена Дечја недеља
Конкурс за доделу студентских стипендија за школску 2017/2018
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележено 125 година од рођења Иве Андрића
Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.