Конкурс за Новембарску награду Општине Тител – Предлагање кандидата за награде :: Званична презентација општине Тител ::

1. Sep 2017.

Конкурс за Новембарску награду Општине Тител – Предлагање кандидата за награде

Позивају се грађани општине Тител, правна лица и све друге организације, да предложе кандидате за Новембарску награду Општине Тител, која се традиционално додељује поводом Дана општине Тител.

Награде се додељују физичком или правном лицу које има пребивалиште на територији Општине Тител за највреднија достигнућа у областима: уметности, науке, проналазаштва, медицине, архитектуре и урбанизма, новинарства, образовања, спорта, привреде, социјалног и хуманитарног рада.

Предлог у писаној форми који садржи податке о кандидату и детаљно образложење о достигнућу или резултатима рада за које се кандидат предлаже, као и личне податке предлагача (име, презиме, адресу) доставити на писарницу у општини Тител, улица Главна бр. 1, најкасније до 15.10.2017. године.

Текст Конкурса за Новембарску награду Општине Тител – Предлагање кандидата за награде можете преузети овде.

1. Sep 2017.

Aкциjе дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Тителу, Мошорину и Шајкашу
Aнкeта o структури пoљoприврeдних гaздинстaвa
Oбaвeштeњe из JКП „Кoмунaлaц“ Tитeл