Конкурс за Новембарску награду Општине Тител – Предлагање кандидата за награде :: Званична презентација општине Тител ::

1. Sep 2017.

Конкурс за Новембарску награду Општине Тител – Предлагање кандидата за награде

Позивају се грађани општине Тител, правна лица и све друге организације, да предложе кандидате за Новембарску награду Општине Тител, која се традиционално додељује поводом Дана општине Тител.

Награде се додељују физичком или правном лицу које има пребивалиште на територији Општине Тител за највреднија достигнућа у областима: уметности, науке, проналазаштва, медицине, архитектуре и урбанизма, новинарства, образовања, спорта, привреде, социјалног и хуманитарног рада.

Предлог у писаној форми који садржи податке о кандидату и детаљно образложење о достигнућу или резултатима рада за које се кандидат предлаже, као и личне податке предлагача (име, презиме, адресу) доставити на писарницу у општини Тител, улица Главна бр. 1, најкасније до 15.10.2017. године.

Текст Конкурса за Новембарску награду Општине Тител – Предлагање кандидата за награде можете преузети овде.

1. Sep 2017.

Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у среду, 27. септембра
Покрајинско такмичење „Тестенијада и ваљушци“
Одлука о расподели средстава удружењима грађана, црквама и верским заједницама
СТШ „Милева Марић“ прикључила се акцији прикупљања хуманитарне помоћи
Ученици ОШ „Светозар Милетић“ Тител освојили награде на фестивалу хумора за децу
Одржан хуманитарни концерт за Николу Станишића – Дригу из Перлеза
Хуманитарни концерт за Николу Станишића – Дригу из Перлеза
Јавна набавка радова „Радови на одржавању локалних путева“
Пoчeлa рeaлизaциja прojeктa „НAУЧИ, ПOЛOЖИ, ПOMOЗИ“
Јавни позив за регресирање превоза студената у међуградском саобраћају

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.