Конкурс намењен удружењима грађана, црквама и верским заједницама :: Званична презентација општине Тител ::

22. Aug 2017.

Конкурс намењен удружењима грађана, црквама и верским заједницама

Данас, 22. августа 2017. године, председник општине Тител, мр Драган Божић, расписао је Конкурс за доделу бесповратних средстава за реализацију програмских активности и пројеката удружења грађана, цркви и верских заједница са територије општине Тител за 2017. годину.

Рок за предају конкурсне документације за расподелу средстава тече од дана објављивања конкурса и траје до 6. септембра 2017. године, односно до утрошка средстава обезбеђених за ову намену у 2017. години.

Текст Конкурса за доделу бесповратних средстава за реализацију програмских активности и пројеката удружења грађана, цркви и верских заједница са територије општине Тител за 2017. годину можете преузети овде.

Пријаву на конкурс за доделу бесповратних средстава удружењима грађана, црквама и верским заједницама са територије општине Тител можете преузети овде.

Правилник о расподели средстава за финансирање програма удружења грађана из буџета општине Тител можете преузети овде.

Правилник о начину и поступку доделе средстава традиционалним црквама и верским заједницама из буџета општине Тител можете преузети овде.

22. Aug 2017.

Почео пројекат „Доживљај у равници“
Представљена књига „Андрић, Црњански, Пекић“
Бесплатан превоз ученика који се школују у СТШ „Милева Марић“ Тител