Доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини :: Званична презентација општине Тител ::

29. Jun 2017.

Доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини

Данас, 29. јуна 2017. године, Комисија за израду Годишњег програма заштите, уређења и коришћења пољопривредног земљишта, надлежни орган јединице локалне самоуправе општине Тител, расписала је Јавни позив за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Тител за 2018. годину.

Комисија за израду Годишњег програма заштите, уређења и коришћења пољопривредног земљишта, надлежни орган јединице локалне самоуправе општине Тител, обавештава власнике система за наводњавање, одводњавање, рибњака, пољопривредног објекта, стакленика, пластеника и вишегодишњих засада (воћњака и винограда који су у роду) на пољопривредном земљишту у државној својини и који су уписани у Регистар пољопривредних газдинстава и налазе се у активном статусу најмање три године и власнике домаћих животиња, који су и власници, односно закупци објеката за гајење тих животиња на територији јединице локалне самоуправе на којој се право пречег закупа остварује, који су уписани у Регистар пољопривредних газдинстава и налазе се у активном статуту најмање једну годину, да доставе потребну документацију ради доказивања права пречег закупа на пољопривредном земљишту у државној својини на територији општине Тител за 2018. годину, до дана 31. октобра 2017. године.

Све додатне информације у вези са овим јавним позивом можете добити на бројеве телефона 021/2960-186 и 064/8224227, путем мејла mlаdja@opstinatitel.rs или лично у просторијама Службе за привреду и локални економски развој Општинске  управе Тител, улица Главна бр. 1, први спрат, канцеларија број 19. Особа за контакт: Млађен Ђурић.

Јавни позив за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Тител за 2018. годину можете преузети овде.

Захтев за остваривање права пречег закупа по основу сточарства за 2018. годину можете преузети овде.

29. Jun 2017.

Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у понедељак, 18. децембра
Посета Сајму „Сложни мозаик Србије“
Јавна набавка „Набавка средстава за економско оснаживање породица избеглица“
Конституисан Савет за међунационалне односе општине Тител
Обавештење о пријави угинућа животиња
Одржана Годишња скупштина Удружeња „Приjaтeљи Tитeлa“ из Титела
Обележен Meђунaрoдни дaн oсoбa сa инвaлидитeтoм
У Тителу одржана 22. сeдницa Oдбoрa зa пoљoприврeду, шумaрствo и вoдoприврeду
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу обележен Светски дан борбе против сиде
Јавна набавка у вези са изградњом прве фазе канализационе мреже

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.