Доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини :: Званична презентација општине Тител ::

29. Jun 2017.

Доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини

Данас, 29. јуна 2017. године, Комисија за израду Годишњег програма заштите, уређења и коришћења пољопривредног земљишта, надлежни орган јединице локалне самоуправе општине Тител, расписала је Јавни позив за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Тител за 2018. годину.

Комисија за израду Годишњег програма заштите, уређења и коришћења пољопривредног земљишта, надлежни орган јединице локалне самоуправе општине Тител, обавештава власнике система за наводњавање, одводњавање, рибњака, пољопривредног објекта, стакленика, пластеника и вишегодишњих засада (воћњака и винограда који су у роду) на пољопривредном земљишту у државној својини и који су уписани у Регистар пољопривредних газдинстава и налазе се у активном статусу најмање три године и власнике домаћих животиња, који су и власници, односно закупци објеката за гајење тих животиња на територији јединице локалне самоуправе на којој се право пречег закупа остварује, који су уписани у Регистар пољопривредних газдинстава и налазе се у активном статуту најмање једну годину, да доставе потребну документацију ради доказивања права пречег закупа на пољопривредном земљишту у државној својини на територији општине Тител за 2018. годину, до дана 31. октобра 2017. године.

Све додатне информације у вези са овим јавним позивом можете добити на бројеве телефона 021/2960-186 и 064/8224227, путем мејла mlаdja@opstinatitel.rs или лично у просторијама Службе за привреду и локални економски развој Општинске  управе Тител, улица Главна бр. 1, први спрат, канцеларија број 19. Особа за контакт: Млађен Ђурић.

Јавни позив за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине Тител за 2018. годину можете преузети овде.

Захтев за остваривање права пречег закупа по основу сточарства за 2018. годину можете преузети овде.

29. Jun 2017.

Јавна набавка у вези са заменом вентила на водоводној мрежи у Шајкашу
У Тителу одржано општинско такмичење у кувању рибље чорбе
Обавештење у вези са одржавањем Јавне седнице Комисије за планове
Вeликoгoспojинскe свeчaнoсти у Tитeлу 2017. гoдинe
У сусрет манифестацији „Котлић под Тителским брегом 2017“
Прeдстaвљeнa културa нaрoдa и нaрoднoсти Вojвoдинe у oквиру Шajкaшких културних дaнa
Обавештење у вези са заузећем јавне површине поводом сеоске славе у Тителу
COSME jaвни пoзив зa мoдну индустриjу и туризaм
Конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство
Анкета поводом истраживања ставова учесника у саобраћају

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.