Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање :: Званична презентација општине Тител ::

28. Jun 2017.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање

Данас, 28. јуна 2017. године, Национална служба за запошљавање – Филијала Нови Сад, у сарадњи са општином Тител (ЛАПЗ суфинансирање), расписала је Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2017. години.

Јавни позив је отворен 28.06.2017. године, од дана објављивања на сајту Националне службе за запошљавање и сајту Општине Тител до 05.07.2017. године.

Информације о програму, делатностима које не могу бити субвенционисане и степену развијености општина у Републици Србији могу се добити у Филијали Нови Сад и Испостави Тител Националне службе, преко Позивног центра Националне службе, телефон: 0800-300-301.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2017. години можете преузети овде.

Захтев за бизнис планом за доделу субвенције за самозапошљавање за 2017. годину – суфинансирање можете преузети овде.

Несубвенционисане делатности - самозапошљавање можете погледати овде.

28. Jun 2017.

Јавна набавка услуга „Услуге сузбијања комараца на територији општине Тител“
Представљањe књига Љубице Арсић
Пети сајам туризма у СТШ „Милева Марић“ у Тителу