Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање :: Званична презентација општине Тител ::

28. Jun 2017.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање

Данас, 28. јуна 2017. године, Национална служба за запошљавање – Филијала Нови Сад, у сарадњи са општином Тител (ЛАПЗ суфинансирање), расписала је Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2017. години.

Јавни позив је отворен 28.06.2017. године, од дана објављивања на сајту Националне службе за запошљавање и сајту Општине Тител до 05.07.2017. године.

Информације о програму, делатностима које не могу бити субвенционисане и степену развијености општина у Републици Србији могу се добити у Филијали Нови Сад и Испостави Тител Националне службе, преко Позивног центра Националне службе, телефон: 0800-300-301.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2017. години можете преузети овде.

Захтев за бизнис планом за доделу субвенције за самозапошљавање за 2017. годину – суфинансирање можете преузети овде.

Несубвенционисане делатности - самозапошљавање можете погледати овде.

28. Jun 2017.

Општи позив за увођење у војну евиденцију
Продужено радно време угоститељских објеката на територији општине Тител за Божић
У петак, 5. јануара, без електричне енергије део Титела
Представљена књига афоризама Драгана Колака „Перорез“
Oглaс зa jaвну лицитaциjу – други круг
Отворена изложба „Мој Банат“ Милана Живковића
Нерадни дани за новогодишње празнике
Удружење ,,Пријатељи Титела“ организовало прославу Нове 2018. године за чланове
Одржана мaнифeстaциjа „Дeдa Мрaз стижe у Шajкaш“
Предлог ранг листа за доделу стипендија студентима са територије општине Тител

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.