Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање :: Званична презентација општине Тител ::

28. Jun 2017.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање

Данас, 28. јуна 2017. године, Национална служба за запошљавање – Филијала Нови Сад, у сарадњи са општином Тител (ЛАПЗ суфинансирање), расписала је Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2017. години.

Јавни позив је отворен 28.06.2017. године, од дана објављивања на сајту Националне службе за запошљавање и сајту Општине Тител до 05.07.2017. године.

Информације о програму, делатностима које не могу бити субвенционисане и степену развијености општина у Републици Србији могу се добити у Филијали Нови Сад и Испостави Тител Националне службе, преко Позивног центра Националне службе, телефон: 0800-300-301.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2017. години можете преузети овде.

Захтев за бизнис планом за доделу субвенције за самозапошљавање за 2017. годину – суфинансирање можете преузети овде.

Несубвенционисане делатности - самозапошљавање можете погледати овде.

28. Jun 2017.

Одржано књижевно вече о Лаву Николајевичу Толстоју
Игроказ за децу
Oглaс зa jaвну лицитaциjу зa дaвaњe у зaкуп и на коришћење пoљoприврeднoг зeмљиштa
Потписан Уговор у области водоснабдевања и заштите вода
У СТШ „Милева Марић“ у Тителу организован турнир у малом фудбалу
Дечја недеља у Народној библиотеци „Стојан Трумић” у Тителу
Завршене рекреативне спортске игре у малом фудбалу
Одржaн фeстивaл мoнoлoгa, aфoризaмa и мoнoдрaмe „MAM“
Кoнкурс зa дугoрoчнe крeдитe зa нaбaвку нoвe пoљoприврeднe мeхaнизaциje
Додељене субвенције за самозапошљавање

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.