Конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство :: Званична презентација општине Тител ::

20. Mar 2017.

Конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство

Покрајински секретаријат за пољопривреду, водопривреду и шумарство расписао је нове конкурсе.

Расписани су следећи конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство:
  1. Конкурс за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у опрему за хладњаче, машине, опрему за прераду уљарица и сушаре за ароматично, зачинско и лековито биље у 2017. години,
  2. Конкурс за доделу средстава за одржавање традиционалних манифестација у 2017. години на територији АП Војводине,
  3. Конкурс за доделу средстава за подизање нових рибњака и реконструкцију постојећих на територији АП Војводине за 2017. годину,
  4. Конкурс за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у пчеларство на територији Аутономне Покрајине Војводине у 2017. години.

Текст Конкурса за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у опрему за хладњаче, машине, опрему за прераду уљарица и сушаре за ароматично, зачинско и лековито биље у 2017. години и потребне обрасце можете преузети овде.

Текст Конкурса за доделу средстава за одржавање традиционалних манифестација у 2017. години на територији АП Војводине и потребне обрасце можете преузети овде.

Текст Конкурса за доделу средстава за подизање нових рибњака и реконструкцију постојећих на територији АП Војводине за 2017. годину и потребне обрасце можете преузети овде.

Текст Конкурса за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у пчеларство на територији Аутономне Покрајине Војводине у 2017. години и потребне обрасце можете преузети овде.

20. Mar 2017.

Јавна набавка „Набавка горива за моторна возила“
Сeдницa Скупштинe oпштинe Tитeл, у уторак, 28. марта
Каратисти Карате клуба „Борац 021“ из Шајкаша освојили 11 медаља
Пoтписaни угoвoри o студeнтскoj стипeндиjи
Председник Владе Републике Србије посетио „Ћирић Агро МЂЖ“ у Тителу
Јавни позив за доделу средстава подстицаја за директне инвестиције
Конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство
Одржана трибина на тему „Предузетништво у пољопривреди“
Председник Владе РС и председник Покрајинске владе данас у Тителу
Снимљена дeчиjа eкoлoшка емисија „Питам се, питам се“

© Сва права задржана - Општина Тител 2006-2016.