Организована изложба новогодишњих експоната и цртежа :: Званична презентација општине Тител ::

30. Dec 2016.

Организована изложба новогодишњих експоната и цртежа

У суботу, 24. децембра 2016. године, у клубу Удружења за церебралну и дечију парализу „Пријатељи Титела“ из Титела, у оквиру реализације пројекта „Да сазнаш више“ одобреног од стране Националне службе за запошљавање и локалне самоуправе, организована је изложба новогодишњих експоната и цртежа.

Новогодишњи експонати и цртежи настали су у радно-окупационим и креативним радионицама, од стране чланова-деце са сметњама у развоју и телесним инвалидитетом, у складу са њиховим појединачним могућностима.

Уз музику, рецитаторски програм и дружење, као награда за досадашњи труд и резултате у учењу и стварању, деци из насељеног места Тител подељени су пригодни новогодишњи поклони и слаткиши од стране донатора, док су члановима, деци која живе у Локу, Вилову, Гардиновцима и Мошорину, уз пригодан програм, поклони додељени у у уторак, 27. децембра 2016. године.

Волонтер удружења-возач, Боле, био је ове години, у улози Деда Мраза, који је песмом и шалом увесељавао малишане.

Представници удружења захвалили су се донаторима, уз обећање да ће својим радом оправдати њихово поверење.

30. Dec 2016.

Настављено представљање брошуре аутора Драгана Колака у Шајкашу и Мошорину
Активности Удружења „Пријатељи Титела“ током септембра и октобра месеца
Oглaс зa jaвну лицитaциjу