Кошаркашице из Титела освојиле прво место на државном школском првенству :: Званична презентација општине Тител ::

13. Dec 2016.

Кошаркашице из Титела освојиле прво место на државном школском првенству

Кошаркашице Основне школе „Светозар Милетић“ из Титела освојиле су прво место на државном школском првенству, које се одржавало 8. и 9. децембра 2016. године, у Караташу надомак Кладова.

На првенству је учествовало 8 екипа, а екипу Основне школе „Светозар Милетић“ из Титела чиниле су: Тамара Чорто, Јована Боричић, Валентина Крчо, Богдана Недељков, Катарина Рошуљ, Јелена Муратовић, Јелена Братић, Теодора Раданов, Ливија Ујвари и Јована Тегелтија.

Учешће на државном првенству кошаркашице из Титела омогућиле су освајањем првог места на окружном такмичењу и освајањем првог места на међуокружном такмичењу.

На првенству, кошаркашице из Титела биле су у групи са екипама ОШ „Херој Радмила Шишковић“ из Смедеревске Паланке, ОШ „Петар Враголић“из Љубовије и ОШ „Др Драгиша Мишовић“ из Чачка.

Кошаркашице Основне школе „Светозар Милетић“ из Титела победиле су на свим утакмицама и као првопласирана екипа групе Б, играле су финалну утакмицу са екипом ОШ „Живадин Апостоловић“ из Трстеника, која је била победник групе А. На поменутој утакмици, победу је однела екипа основне школе из Титела и тиме освојила прво место на државном првенству. Друго место заузела је екипа основне школе из Трстеника, док је треће место припало екипи ОШ „Светозар Марковић“ из Лесковца.

Победничким екипама додељени су пехари и медаље.

13. Dec 2016.

Саопштење бродарству бр. 5/18
Одржана акциjа дoбрoвoљнoг дaвaњa крви у Tитeлу
Упутствo зa припрeму буџeтa oпштинe Tитeл зa 2019. гoдину