Конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство :: Званична презентација општине Тител ::

24. Oct 2016.

Конкурси Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство

Покрајински секретаријат за пољопривреду, водопривреду и шумарство расписао је Конкурс за расподелу средстава из годишњег програма мера за спровођење одгајивачког програма у АП Војводини у 2016. години, Конкурс за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у физичка средства пољопривредних газдинстава на територији Аутономне покрајине Војводине у 2016. години и Конкурс за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у пчеларство на територији Aутономне покрајине Војводине у 2016. години.

Конкурс за расподелу средстава из годишњег програма мера за спровођење
одгајивачког програма у АП Војводини у 2016. години

Средства за спровођење Годишњег програма мера за одгајивачки програм у АП Војводини за 2016. годину користиће се за:
  1. Спровођење мера одгајивачког програма у говедарству, свињарству, овчарству и козарству, живинарству, код копитара и у пчеларству;
  2. пословима контроле спровођења програма.

Текст конкурса, измену текста конкурса и пријаву можете преузети овде.

Конкурс за доделу средстава за суфинансирање инвестиција
у физичка средства пољопривредних газдинстава на територији
Аутономне покрајине Војводине у 2016. години

Циљ конкурса за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у физичка средства пољопривредних газдинстава на територији АП Војводине у 2016. години је подизање техничко-технолошке опремљености пољопривредних газдинстава.

Предмет конкурса јесте додела бесповратних средстава за опремање хладњача, набавку опреме за припрему, прање, полирање, чишћење, сортирање и паковање воћа, грожђа и поврћа, сушара за индустријско, зачинско и лековито биље и прераду уљарица.

Текст конкурса, правилник, пријаву и бизнис план можете преузети овде.

Конкурс за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у пчеларство
на територији Aутономне покрајине Војводине у 2016. години

Циљ Конкурса за доделу средстава за суфинансирање инвестиција у пчеларство на територији Аутономне покрајине Војводине јесте унапређивање пчеларске производње и производње меда у Аутономној покрајини Војводини.

Предмет Конкурса јесте додела бесповратних средстава за набавку нових пчелињих друштава и опреме за пчеларство.

Текст конкурса, правилник и пријаву можете преузети овде.

24. Oct 2016.

Јавна набавка услуга „Услуге сузбијања комараца на територији општине Тител“
Представљањe књига Љубице Арсић
Пети сајам туризма у СТШ „Милева Марић“ у Тителу