Јавни увид - План детаљне регулације за део Радне зоне Jуг – I у Тителу :: Званична презентација општине Тител ::

25. May 2015.

Јавни увид - План детаљне регулације за део Радне зоне Jуг – I у Тителу

Данас, 25. маја 2015. године, Служба за привреду, урбанизам, заштиту животне средине, имовинско-правне, стамбено-комуналне и инспекцијске послове огласила је рани јавни увид поводом израде Плана детаљне регулације за део Радне зоне Jуг – I у Тителу.

РЕПУБЛИКА СРБИЈА – АП ВОЈВОДИНА
ОПШТИНА ТИТЕЛ-ОПШТИНСКА УПРАВА
СЛУЖБА ЗА ПРИВРЕДУ, УРБАНИЗАМ, ЗАШТИТУ ЖВОТНЕ СРЕДИНЕ,
ИМОВИНСКО - ПРАВНЕ, СТАМБЕНО – КОМУНАЛНЕ
 И ИНСПЕКЦИЈСКЕ ПОСЛОВЕ

У складу са чланом 45.а Закона о планирању и изградњи ("Сл. гласник РС" бр. 72/09, 81/09-испр., 64/10-одлука УС, 24/11, 121/12, 42/13-одлука УС, 50/13-одлука УС, 98/13 – одлука УС, 132/14 и 145/14)

О г л а ш а в а

Р А Н И   Ј А В Н И   У В И Д
ПОВОДОМ ИЗРАДЕ ПЛАНА ДЕТАЉНЕ РЕГУЛАЦИЈЕ
ЗА ДЕО РАДНЕ ЗОНЕ ЈУГ – I У ТИТЕЛУ

Оглашава се рани јавни увид поводом израде Плана детаљне регулације за део Радне зоне Jуг – I у Тителу, а ради упознавања јавности са општим циљевима и сврхом израде плана, могућим решењима за развој просторне целине, могућим решењима за урбану обнову, као и ефектима планирања.

Рани јавни увид одржаће се у трајању од 15 дана, од 02.06.2015. године до 16.06.2015. године, сваког радног дана у времену од 10,00 до 14,00 часова, у просторијама Општинске управе општине Тител у Тителу, Ул. Главна бр. 1.

Заинтересована правна и физичка лица могу, у току трајања раног јавног увида, доставити примедбе и сугестије у писаној форми, Служби за привреду, урбанизам, заштиту животне средине, имовинско-правне, стамбено-комуналне и инспекцијске послове, искључиво у писаном облику на писарници Општинске управе општине Тител, Тител ул. Главна бр. 1. Све примедбе и сугестије правних и физичких лица које евидентира носилац израде планског документа могу утицати на планска решења.

Материјал за рани јавни увид можете преузети овде

Графички део можете преузети овде.

25. May 2015.

Дoдeљeни угoвoри удружeњимa и црквaмa сa тeритoриje oпштинe Tитeл
Представљање књиге Нелета Карајлића „Солунска 28“
Обавештење о остваривању права на рефундацију трошкова пренаталног скрининга