Општина Тител добитник угледног друштвеног признања „Капетан Миша Анастасијевић“ :: Званична презентација општине Тител ::

30. Dec 2013.

У четвртак, 26. децембра 2013. године, у Матици Српској у Новом Саду, у оквиру пројекта "Пут ка врху", додељена су угледна друштвена признања „Капетан Миша Анастасијевић“ за најуспешније појединце, предузетнике и институције са подручја Јужнобачког округа.

Општина Тител је добитник угледног друштвеног признања у категорији најбоља локална самоуправа Јужнобачког округа.

Угледно признање, у име општине Тител, примио је заменик председника општине Тител, Маринко Тривуновић.

Пројекат "Пут ка врху" осмислила је Агенција „Медиа инвент” из Новог Сада, у сарадњи са новосадским и београдским Универзитетом и привредним коморама Србије и већ 13 година успешно промовише вредности предузетничког и друштвеног стваралаштва. Признање носи име познатог српског трговца и добротвора из 19. века.

30. Dec 2013.

Екипа СТШ „Милева Марић“ Тител заузела треће место у кувању гулаша
Почео пројекат „Доживљај у равници“
Представљена књига „Андрић, Црњански, Пекић“