Новогодишњи пакетићи за социјално угрожену децу :: Званична презентација општине Тител ::

24. Dec 2013.

Новогодишњи пакетићи за социјално угрожену децу

Претходне недеље, у просторијама АКУД-а „Јован Поповић“ у Тителу и у просторијама Основне школе „Исидора Секулић“ у Шајкашу, за децу из социјално угрожених породица организовано је дружење са Деда Мразом и подела новогодишњих пакетића.

Црвени крст Тител, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом у Новом Саду и Црвеним крстом Војводине, организовао је дружење са Деда Мразом, за 70 малишана из социјално угрожених породица, који живе на територији општине Тител, где су им том приликом уручени и новогодишњи пакетићи.

Дружење је протекло уз новогодишње песме, декорисане посластице и фотографисање са Деда Мразом.

- Знамо да се у време празника сви радују посебној пажњи и поклонима од Деда Мраза и срећни смо што смо овој деци улепшали тренутке ових дана, истакла је Марија Олах Калмар, секретар Црвеног крста Тител.

24. Dec 2013.

Јавна набавка радова „Изградња објеката свлачионице ФК „Хајдук“ Гардиновци“
Јавна набавка у вези изградње прве фазе канализационе мреже са кућним прикључцима
Екипа СТШ „Милева Марић“ Тител заузела треће место у кувању гулаша