У суботу, 9. јануара 2021. године, у храму Успења Пресвете Богородице у Тителу, одржан је помен невиним жртвама Рације у Бачкој.

Народна посланица у Народној Скупштини Републике Србије, Весна Кнежевић и директор Архива Војводине, др Небојша Кузмановић, положили су венце на спомен плочу жртвама рације.

Такође, Народна посланица у Народној Скупштини Републике Србије, Весна Кнежевић и председник Месне заједнице Тител, Дејан Гајић, спустили су венац у реку Тису.

Око шездесет мештана Титела је страдало на крвави Божић 1942. године у Рацији у Шајкашкој.

Директор Кузмановић искористио је посету Тителу и за даривање књига. У име Архива Војводине, као и у своје име, Основној школи „Светозар Милетић” је поклонио 150 књига. Књиге су из области архивистике, као и белетристика из приватне библиотеке др Кузмановића.